O Nas

IQ Systems Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą dystrybucyjną, działającą na polskim rynku. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi angielskimi producentami z branży chemiczno- kosmetycznej. Bogatsi o wiedzę i doświadczenie naszych brytyjskich partnerów, konsekwentnie pracujemy nad umocnieniem pozycji znanych angielskich marek na polskim rynku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Oryginalnej Angielskiej Chemii Gospodarczej marek Astonish, Xanto, Green Shield, Mr Magic, Spiner. Asortyment produkowany i pakowany jest na terenie Wielkiej Brytanii w fabrykach znanych na całym świecie z wysokiej jakości producentów Śródków czystości i kosmetyków używanych w gospodarstwach domowych oraz do pielęgnacji samochodów. Łączą oni bardzo wysoką jakość swoich produktów z dbaniem o środowisko naturalne. Produkty naszych brytyjskich partnerów są sprzedawane i cenione przez użytkowników w ponad 50 krajach, od ponad 50 lat.

Naszą inspiracją jest człowiek i jego potrzeby

Każde nasze działanie podyktowane jest potrzebami klientów oraz współpracowników. Jesteśmy z Wami na co dzień. Staramy się Was poznać i zrozumieć, tak by nasz produkty oraz usługi cieszyły Was bardziej! Każdy dzień to nowe wyzwanie, które dostarcza motywację do rozwoju oraz zwiększania poziomu oferowanych usług.

Platforma B2B

W celu usprawnienia procesu sprzedaży, lepszego wyeksponowania produktu oraz łatwiejszego dostępu do naszej oferty posiadamy platformę B2B oraz otworzyliśmy biuro handlowe/sklep, w którym oferujemy nasze wyroby w ilościach hurtowych oraz detalicznych.

PRZEJDŹ DO PLATFORMY

Proste zakupy

Z naszego sklepu prowadzimy sprzedaż zarówno bezpośrednio, dla klientów, którzy zaszczycą nas swoją obecnością, jak i sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firm kurierskich. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, poprzez platformę B2B oraz drogą mailową. Zarejestruj się i od razu ciesz się zakupami.

Zarejestruj się

Bądź w kontakcie

IQ SYSTEMS GROUP

BIURO HANDLOWE